Ankara_Psikolog_Ümitköy

Ankara Terapi – Ankara Psikolog

Blue & White Psikolojik Danışmanlık

Hakkımızda

Anasayfa /

Hakkımızda

Ankara Psikolog Hakkında
Ankara Psikolog

Vizyonumuz

Ankara Uzman Terapi olarak uzman kadrosuyla çalışmalarını yürüten Blue&White Psikoloji Bilişsel Davranışçı Yaklaşım (CBT) temel ilke ve kavramlarına göre; çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile alanlarında uygulanmaktadır. Blue&White Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi; Psikoterapi, Çift-Evlilik Terapisi, Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuk Danışmanlığı, Okul Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Uyku problemi  konularında hizmet sunmaktadır.

Öğretmen, rehber öğretmen ve meslektaşlar için hizmetiçi eğitimler, kurumlara yönelik olarak ise çeşitli konularda seminerler düzenlemektedir.

Aynı zamanda çocuklara ve ailelere  yönelik  atölye ve grup çalışmaları düzenlenmekte, ebeveynlere yönelik seminerler yapılmaktadır.

Şeffaf, etik sınırlara duyarlı, profesyonel olduğu kadar dinamik olan Blue&White Psikolojik Danışmanlık ekibi alanlarında tecrübeli Klinik psikolog, Uzman psikolog, Psikolog, Psikiyatr, Diyetisyen ve Psikolojik danışmanlar dan oluşmaktadır.

Psikolog önerileri için psikologlarımız sayfamızı inceleyebilir; Özgeçmiş incelemesi sonra dilediğiniz uzman için randevu talep edebilirsiniz.

Ankara Uzman Terapi

Kendinizi İyi Hissedeceksiniz...

Soru Sor
Hemen ücretsiz ön görüşme oluşturun!
Hemen ücretsiz ön görüşme oluşturun!
Soru Sor
Hemen ücretsiz ön görüşme oluşturun!
Hemen ücretsiz ön görüşme oluşturun!